The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor, Netflix’te yayımlandı

Netflix orijinal yapımı olan ve “The Haunting of Hill House” ismi ile başlayan korku antolojisi, “The Haunting of Bly Manor” ismi ile devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda dizinin ikinci sezonu Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin yeni sezonu olan “The Haunting of Bly Manor” 9 bölümden oluşuyor ve bölümlerinin uzunluğu 45 ile 66 dakika arasında değişiyor.

The Haunting of Bly Manor

“The Haunting of Bly Manor” konusu

Netflix imzası ile karşımıza çıkan dizinin her sezonu, “antolojik” bir düzende geliştiriliyor. “The Haunting of Bly Manor” yapımının korku tarafının öncüsü yine hayaletler olacak. İki kardeşe bakmak ile görevli bir mürebbiyenin, konuk olduğu evde hayaletler görmesiyle başlayacak olan ve her bölümü farklı bir senaryodan oluşacak yeni sezonda, Henry James’in “The Turn of the Screw” (Yürek Burgusu) hikâyesi işlenecek.

the haunting of bly manor

Dizide Dani Clayton adını taşıyan mürebbiyeyi; “Once Upon a Time… in Hollywood”, “Amazing Stories” ve “You”dan tanıdığımız Victoria Pedretti canlandırıyor. Dani Clayton’ın yakın arkadaşı Peter’ı; “Faster”, “Whats Your Number?” ve “The Invisible Man”de izlediğimiz Oliver Jackson-Cohen oynuyor.

Her iki oyuncuyu da “The Haunting of Hill House” 1. sezon bölümlerinde izleme fırsatı bulmuştuk. İkili, yeni sezonda da başrolleri paylaşacak. Aynı şekilde ilk sezondan Henry Thomas ve Kate Siegel da yeni bölümlerde karşımıza çıkacak. Yeni sezonda yer alan diğer isimler; T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Amelie Smith, Benjamin Ainsworth ve Catherine Parker olacak.

Dizinin yeni sezon fragmanlarını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.