the half of it

The Half of It yayımlandı!

Netflix'in yeni filmi The Half of It bugün izleyici ile buluştu.

Netflix’in yeni filmi The Half of It bugün izleyici ile buluştu.

the half of it

Türkçeye ‘Bir Bilsen’ olarak çevirilen yeni Netflix filmi The Half of It, Squahamish adlı küçük bir kasabada geçiyor. Burada doğup büyümüş üç lise öğrencisi arasındaki aşk ve arkadaşlığı konu alan film Alice Wu tarafından yazılıp yönetilen bir gençlik draması. Filmin baş karakteri Ellie Chu zeki ama okulda popüler olmayan, içine kapanık bir kız. Diğer öğrencilerin ödevlerini para karşılığnda yapan Ellie’nin okulda pek arkadaşı yok. Ta ki Paul gelip ondan Aster Flores için bir aşk mektubu yazmasını isteyene kadar. Aster’a aşık olan Paul, Ellie’nin zekasına ve yazarlığına güvenerek Aster için ondan yardım istiyor. Bu sayede Paul ve Ellie tahmin edemeyecekleri kadar iyi anlaşıyor ve yakın arkadaş oluyorlar. Her şey iyi giderken Paul aslında Ellie’nin de Aster’a aşık olduğunu fark ediyor. Birden kendilerini bir aşk üçgeni içinde bulan bu üç gencin işleri nasıl yoluna koyduğunu hep birlikte izleyeceğiz.

The Half of It Trailer: Netflix Teen Rom-Com Has a LGBTQ Twist – /Film

Filmin başrollerinde Leah Lewis (Ellie), Daniel Diemer (Paul), Alexxis Lemire (Aster) bulunuyor.
“Her aşk hikayesi romantik değildir.” sloganı ile diğer gençlik filmlerinden farklı olduğunu gösteren film, sıradan ve neredeyse hepsinin konularının aynı olduğu gençlik filmlerinden sıkılanlar için harika bir tercih olacak.

Arkadaşlığın ve aşkın iç içe geçtiği bu Quir filme Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz. Filmi izlemeden önce fragmana göz atabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.