Dangerous Lies oyuncu kadrosu

dangerous lies 1

Netflix’in yeni filmi Dangerous Lies bugün yayımlandı.

Yönetmenliğini Michael M. Scott’ın yaptığı filmin senaryosu David Golden’a ait. İsterseniz filmi izlemeden önce konusu ve oyuncu kadrosuna bir göz atalım.

Filmin Konusu

Katie yaşlı ve hasta bir adam olan Leonard’ın bakıcısıdır. Zamanla Katie Leonard’ın sadece bakıcısı olmaktan çıkar ve arkadaşı haline gelir. Aynı zamanda Katie’nin kocası olan Adam da Leonard için çalışmaktadır. Bir gün Leonard beklenmedik bir şekilde vefat edince Katie ve Adam’ın hayatları geri dönülemez bir şekilde değişir. İlk başta işsiz kaldıkları için üzülen çift Leonard’ın her şeyini Katie’ye bıraktığını öğrenince yeni bir hayat kurmaya karar verirler. Ancak işler pek bekledikleri gibi gitmez. Hemen Leonard’ın evine taşınan çift daha sonra Leonard’ın evinde para dolu bir sandık bulurlar. Sürekli peşlerinde olan emlakçı Ben ve evde dönen garip olaylara anlam veremezler ama asıl sır Leonard’ın evi neden Katie’ye bıraktığı ile ilgilidir.

Oyuncu Kadrosu

Katie Franklin // Camila Mendes

Dangerous Lies

Filmin baş karakteri Katie’yi Camila Mendes canlandırıyor. Akıllara Riverdale dizisinden Veronica Lodge rolü ile kazınmış Camila Mendes’i bu sefer gerilim ve gizem dolu başka bir Netflix yapımında izleyeceğiz. Daha önceki dizisinde liseli bir kızı canlandıran Camila bu sefer bir yetişkin rolü ile karşımızda olacak. Bakalım onun bu yeni karakterine alışabilecek miyiz ya da o bu yeni karakteri bize nasıl yansıtacak?

Adam Kettner // Jessie T.Usher

Jessie T. Usher on how he found his comedic voice in Survivor's ...

Dizide Katie’nin kocası olan Adam’ı Jessie T.Usher canlandırıyor. Daha önce pek çok dizi ve filmde rol almış olan oyuncu en son The Boys dizisindeki rolü ile gündeme gelmişti. Adam dizide karısı Katie’yi tehlikeden uzak tutmaya çalışıyor. Peki başarılı olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Leonard Wellsey // Elliott Gould

LIVE Linwood News | One News Page [United Kingdom]

Katie’nin bakıcılık yaptığı yaşlı ve hasta adam rolünde Elliott Gould’u izleyeceğiz. Filmin başında şüpheli ve beklenmedik bir şekilde ölen Leonard’u diğer karakterlere nazaran filmde daha az göreceğiz. Şimdiye kadar pek çok kült film ve dizide rol alan Elliott Gould bir zamanlar Jack Geller karakteri ile Friends dizisinde Monica ve Ross’un babasını canlandırmıştı.

Umarız Netflix’in yeni gerilim filmi Dangerous Lies’ı severiz. Aşağıdan fragmana ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the half of it

The Half of It yayımlandı!

Sonraki
trial by media

Trial by Media fragmanı yayımlandı