The Half of It filminin ana fragmanı yayımlandı

The Half of It Netflix

Hepimizin evde olduğu bu sıkıcı karantina günlerinde neyse ki Netflix yanımızda. Her gün farklı bir projesinden haber aldığımız dizi/film platformundan yepyeni bir film daha geliyor. Alice Wu tarafından yazılan ve yönetilen Amerikan yapım gençlik draması 1 Mayıs tarihinde Netflix üzerinden izleyici ile buluşacak.

halfofit

The Half of It Konusu

Squahamish adlı küçük bir kasabada geçen film, burada doğup büyümüş üç lise öğrencisi arasındaki aşk ve arkadaşlığı konu alıyor. Filmin baş karakteri Ellie Chu zeki ama okulda popüler olmayan, içine kapanık bir kız. Diğer öğrencilerin ödevlerini para karşılığnda yapan Ellie’nin okulda pek arkadaşı yok. Ta ki Paul gelip ondan Aster Flores için bir aşk mektubu yazmasını isteyene kadar. Aster’a aşık olan Paul Ellie’nin zekasına ve yazarlığına güvenerek Aster için ondan yardım istiyor. Bu sayede Paul ve Ellie tahmin edemeyecekleri kadar iyi anlaşıyor ve yakın arkadaş oluyorlar. Her şey iyi giderken Paul aslında Ellie’nin de Aster’a aşık olduğunu fark ediyor. Birden kendilerini bir aşk üçgeni içinde bulan bu üç gencin işleri nasıl yoluna koyduğunu 1 Mayıs’da hep birlikte izleyeceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Leah Lewis (Ellie), Daniel Diemer (Paul), Alexxis Lemire (Aster) bulunuyor.

“Her aşk hikayesi romantik değildir.” sloganı ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran filmi biz de en az sizin kadar merakla bekliyoruz.

The Half of It Resmî Fragmanı

Total
0
Shares
Önceki
star wars revenge sith hero 0

Star Wars Revenge Of The Sith

Sonraki
Friends
mm

Friends ekibinden, özel bölüm çekimlerine katılma şansı