Coronavirus

Friends ekibinden, özel bölüm çekimlerine katılma şansı

Friends ekibi bağış karşılığı özel bölüm çekimine katılma şansı tanıyor.

Friends

Yayımlandığı dönem izlenme rekorları kıran, günümüzde de fenomen olmaya devam eden Friends dizisi ekibinden bağış yapmaya davet.

Yıllar sonra çekilecek özel bölüm ile hayranlarını sevindiren Friends ekibinden bir güzel haber daha var. Salgınla mücadeleye destek amacıyla başlatılan yardım kampanyasına bağış yapma karşılığında, geçtiğimiz aylarda yapılacağı duyurulan özel bölümüne katılma şansı tanıdı.

ABD’de Coronavirüs için yürütülen All In Challenge fonu, insanların bu zor dönemde yiyeceklere daha kolay ulaşabilmesi ile ilgilenen bir kuruluşa yardım amaçlı yapılıyor. Bu yardım kampanyasına en çok bağış yapan kişi 5 arkadaşıyla beraber HBO Max kanalında yayımlanacak özel Friends bölümü çekimlerinde yer alma fırsatı bulacak.

Friends oyuncuları bu daveti Instagram hesaplarından takipçilerine duyurdu.

Jennifer Aniston Instagram paylaşımında “Bu süre zarfında insanların beslenmesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için All In Challenge’a katılmaktan heyecan duyuyoruz. Sizi ve beş arkadaşınızı, Stage 24’te altımız ile birlikte olmaya davet ediyoruz. Özel bölümün çekiminde seyirciler arasında özel misafirimiz olun, diziyle ilgili anılarımızı konuşalım ve eğlenelim ve Warner Bros. Stüdyosu’nda tüm Friends VIP deneyimini edinin.” dedi ve daha sonra takipçilerinden stüdyo davetlisi olma şansını yakalayabilmeleri için allinchallenge.com adresine 10 ya da 25 dolar, ne kadar bağışta bulunabiliyorlarsa bağışlamalarını istedi.

View this post on Instagram

Hi guys ?? ❤️⠀ ⠀ We’re so excited to join the ALL IN challenge to help keep people fed and healthy during this time. ⠀ ⠀ We’re inviting you and five of YOUR friends to join the six of us on Stage 24. Be our personal guests in the audience for the taping of our @HBOMAX reunion, as we reminisce about the show and celebrate all the fun we had ? … and get the whole Friends VIP experience on the Warner Bros. Studio Tour.⠀ ⠀ We hope this brings a little joy, and something to look forward to. Go to AllInChallenge.com to enter… and donate whatever you can – $10, $25 – every dollar counts. 100% of proceeds will go to @nokidhungry, @mealsonwheelsamerica and #AmericasFoodFund which benefits @feedingamerica and @wckitchen. ⠀ Can’t wait to meet and hug you guys when this is all over ? Until then, keep Facetiming, calling, DMing, and texting your friends and family. We gotta stay connected ??

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Geçtiğimiz günlerde Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio da, bu yardım kampanyasına bağışta bulunanlara ‘Killers of the Flower Moon’ isimli filmde figüranlık yapma ve kendileriyle tanışma fırsatı sunmuştu.

Ünlü isimlerin All In Challenge fonu kapsamında başlattığı bu yardım kampanyaları; engellilerin, yaşlıların, işini kaybeden bireylerin ve evden çıkamayacak durumdaki insanların sağlıklı gıdaya kolay erişimini sağlıyor. Bu kampanyalardan elde edilen gelirler ise açlık sorunuyla ilgilenen çeşitli yardım kuruluşlarına gönderiliyor.

Daha Fazla İçerik
The Offer
The Offer dizisi hakkında bilinenler