the gray man

The Gray Man çekimleri başladı

Başrollerinde Chris Evans ve Ryan Gosling‘in bulunduğ The Gray Man filmi, 200 milyon dolar ile Netflix’in en yüksek bütçeli filmi unvanına sahip. Bir süre önce, Ana de Armas’ın da kadroya katıldığını öğrenmiştik. Geçtiğimiz aylarda da kadroya; Jessica Henwick, Wagner Moura, Juliaa Butters ve Dhanus’un katıldığını öğrenmiştik. Bugün ise birkaç hafta önce tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenen film ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kadrosu iyice genişleyen filmin çekimlerine resmi olarak başlandığı duyuruldu.

The Gray Man

The Gray Man konusu

Yönetmenliğini Russo kardeşler üstleneceği aynı adlı romandan uyarlanacak film, CIA operatörü ve serbest çalışan bir suikastçıyı odak noktasına alıyor.

Filmde Chris Evans’ın canlandıracağı Loyd Hansen, eski bir CIA operatörüyken Ryan Gosling ise Court Gentry adındaki dünya çapında aranan bir suçluyu canlandıracak. Lyod Hansen ise filmde Court Gentry’yi avlamak için onun peşine düşecek. Anthony Russo’nun dediğine göre film, iki büyük aktör arasında neler olabileceğini ve neler yapılabileceğini bize gösterecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.