bridgerton

Bridgerton 2. sezon çekimleri başladı

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayını almayı da başarmıştı. Geçtiğimiz aylarda çıkan kesinliği belli olmayan haberlere göre çekimler, 2021’in Mart ayında başlayacaktı. Kısa bir süre önce yayımlanan bazı hayran fotoğraflarına göre de dizinin 2. sezon çekimleri başladı.

bridgerton

Bridgerton 2. sezonu ne anlatacak?

Dizinin ilk sezonu, uyarlanan kitap serisinde de olduğu gibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Dapne’nin aşk hayatını odağına almıştı. Dizinin ikinci sezonunda ise serinin ikinci kitabında olduğu gibi Daphne’nin abisi Anthony’ye (Jonathan Bailey) odaklanılması bekleniyor.

bridgerton

Bridgerton 2. sezon ne zaman?

Netflix, dizinin 2. sezon tarihi ile ilgili resmî bir açıklama yapmadı, dizinin yapımcısı da bu konuda konuşmayı reddetti. Başlayan çekimler doğrultusunda yeni sezonun 2021 yılının sonunu ya da 2022 yılının başında çıkacağını işaret ediyor. Buna rağmen kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.