kapibarasan

Kapibarasan animesinden yeni fragman yayımlandı

Dünyanın en büyük faresi ve kemirgeni olan “Kapibara” zamanla Japonya’da sevimli bir karaktere dönüşmüştür.

svg%3E

Çok sevilen Kapibara’ların animesi geliyor

Dünya çapında da ünlenmiş sevimli Japon karakter Kapibara-san şimdiye kadar birçok figüre ve daha birçok şeye ilham olmuştur. Şimdi ise Kapibarasan animasyonu geliyor. Geçtiğimiz aylarda Bandai Spirits, yaptığı açıklamayla çok sevilen karakter Kapibara-san’ın (Mr. Cybara) 15. yılını kutlamak için bir televizyon animesinin yayımlanacağını duyurmuştu.

svg%3E

Kapibarasan ve tüylü arkadaşlarının yer aldığı yaklaşan anime Kapibarasan’dan yepyeni 30 saniyelik bir tanıtım fragmanı yayımlandı. Fragman, serinin ana anlatıcıları Fumiya Takahashi ve Yūichirō Umehara tarafından seslendiriliyor.

Kapibarasan animesi, Midorino Çayırları arasındaki Kapibarasan ve hayvan arkadaşlarının günlük maceralarını konu alacak. Tomohiro Tsukimisato tarafından yönetilen dizi Shin-Ei Animation / Lesprit’in animasyon prodüksiyonunu içeriyor. 

Kapibarasan, 9 Ekim 2020’den itibaren haftalık olarak cuma günleri Kinder TV programlama bloğunun bir parçası olarak TV Tokyo ve diğer istasyonlarda yayımlanacak. Çıkış tarihi açıklansa da kaç bölüm olacağı henüz açıklanmadı.

En yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.