C982E81B 28BE 4649 84D5 5F2C83C9ED81

The Good Lord Bird dizisinden ilk fragman yayımlandı

Dizinin başrolünde Ethan Hawke bulunuyor.

James McBride‘ın aynı isimli ödüllü romanından uyarlanan The Good Lord Bird dizisinden ilk fragman geldi.

Dizinin başrolünde bulunan Ethan Hawke, 19. yüzyılda köleliği kaldırmak için mücadele eden John Brown’ı canlandırıyor. Ethan Hawke’ın aynı zamanda senarist ekibinde de yer aldığı diziden ilk fragman yayımlandı. 9 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak dizi toplam yedi bölümden oluşacak.

Before serisi, Training Day, Boyhood gibi filmlerle tanınan, her yıl birbirinden farklı film türlerini barındırdığı filmografisine o yılın dikkat çeken yapımlarını sığdırmayı başaran Ethan Hawke’ın başrolünde yer aldığı The Good Lord Bird dizisiyle oyunculuğunu yine konuşturacak gibi duruyor.

Dizi, Kansas’ta köle olarak yaşayan ve bir süre sonra John Brown’ın köleliği kaldırmak için çalışmalar yürüttüğü aktivist gruba katılan kurgusal karakter Onion’ın bakış açısından olayları izleyiciye aktarıyor.

the good lord bird

The Good Lord Bird, 9 Ağustos’ta Başlayacak

Ethan Hawke ile beraber dizinin başrolünde ilk oyunculuk deneyimini bu diziyle yaşayan Joshua Caleb Johnson yer alıyor. Bu ikiliye ise Hubert Point-Du Jour, Nick Eversman, Mo Brings Plenty, Jack Alcott, Ellar Coltrane, Beau Knap, Daveed Diggs, David Morse, Steve Zahn, Maya Hawke, Wyatt Russell gibi isimler eşlik ediyor. Ethan Hawke, daha önce The Good Lord Bird’ün en sevdiği kitaplardan biri olduğunu ve bu hikâyeyi ekrana taşıdığı için çok hevesli olduğunu dile getirmişti. Hawke’ın dizinin senarist ekibinde bulunması ve yürütücü yapımcılarından biri olarak ekipte yer alması da bu heyecanını gözler önüne seriyor. Yedi bölümden oluşan dizi, 9 Ağustos‘ta Showtime kanalında izleyici ile buluşacak.
https://www.youtube.com/watch?v=H-Tm63y-S4s

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.