Dave 2. sezon onayı aldı

dave 22. sezon

Rap müzisyeni Lil Dicky’nin hayatını konu alan FX komedisi 2. sezon onayını aldı.

oAUId KZ0WBvdtRCj9wYw

FX, rapçi ve komedyen Dave Burd (Lil Dicky) hakkındaki yarı otobiyografik şovun ikinci sezonunu onayladı. Kanal ikinci sezon onayıyla birlikte Taylor Misiak, Andrew Santino, GaTa, Travis Bennett ve Christine Ko’nun rol aldığı dizinin önemli sayıda izleyici sayısına sahip olduğunu ve en popüler komedi dizileri Atlanta’yı geçtiğini açıkladı.

FX kanalının verdiği bilgilere göre, Dave 10 bölümden oluşan ilk sezonunda bölüm başına ortalama 5,3 milyon izleyiciye ulaştı. Dizinin yıldız ismi Burd, yaptığı açıklamayla birlikte başarı konusunda duyduğu heyecanı dile getirdi.

“Özel bir şey yapmak için yola çıktık ve bu gösterinin aldığı yanıtı görmek oldukça sevindirici. Bu benim ilk rodeo’mdu, bu yüzden televizyon işleri yapma konusunda biraz deneyimim olduğu için şimdi başka bir sezon onayı aldığı için çok heyecanlıyım. Gerçekten bu gösteriyle gökyüzü sınırına ulaşmışım gibi geliyor. Önümüzdeki yıl çıtayı daha da yükseltmeyi dört gözle bekliyorum. ”

0752061.jpg r 640 360 f jpg q x

Dave’in 2. sezonunun yayım tarihi belli mi?

Birinci sezonunun gösterimde olduğu günden beri Dave git gide popülerleşerek daha fazla kitleye ulaştı. Birçok farklı kuruluş serinin kalitesinin her bölüm daha da arttığını belirtti. IndieWire’dan Ben Travers yaptığı bir incelemede dizinin ilk bölümden harika olma potansiyeline sahip olduğunu ve gelecek sezonları ile bu dizinin parlak bir geleceğe sahip olduğunu belirtti.

Henüz 2. sezon için kesinleşmiş bir yayın tarihi yok ancak ilk sezonu Mart ayında yayımlanmaya başlayan dizinin 2. sezonunun Koronavirüs salgınından sonra 2021 yılında yayımlanması bekleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
C982E81B 28BE 4649 84D5 5F2C83C9ED81

The Good Lord Bird dizisinden ilk fragman yayımlandı

Sonraki
borderlNDS
mm

Cate Blanchett, Borderlands filminin başrolünde yer alabilir