The Flash

The Flash filmi ertelendi

DC Comics çizgi romanlarından uyarlanan ve Ezra Miller‘ın başrolünde olduğu “The Flash” filmi, Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

the flash

The Flash yeni vizyon tarihi nedir?

Filmin 2 Haziran 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapımda olduğu gibi The Flash de ertelendi. Eğer yeni bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

the flash

“The Flash” hakkında bildiklerimiz

Film, geçtiğimiz günlerde Batman haberiyle gündeme geldi. Michael Keanon ve Ben Affleck’in yeni filmde tekrardan Batman olarak yer alacak olmaları, her iki yapımın hayranlarını da oldukça mutlu etti.

Film, DC Comics’in sevilen çizgi romanlarından biri olan “Flashpoints” hikayesini anlatacak. Çizgi romanın birebir uyarlaması olmayacak filmde; Superman, Batman, Wonder Woman ve Aquaman gibi karakterler de bulunacak.

2022 yılında çıkacak film, tek bir zaman çizgisine odaklanmak yerine farklı paralel evrenlere odaklanacak. Flash, yıllar önce ölen annesini kurtarmak için zamanda geriye dönecek ancak bunu yaparken yanlışlıkla paralel bir evrenin ortaya çıkmasına neden olacak. Bu evrende dünyayı koruma görevini üstlenen isim ise Michael Keaton’ın Batman’i olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.