The Batman ertelendi

mm
The Batman

Robert Pattinson‘ın başrolünde olduğu, Matt Reeves imzalı “The Batman” filmi Koronavirüs salgını nedeniyle ertlenedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

The Batman

The Batman yeni vizyon tarihi ne?

Filmin 1 Ekim 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapım gibi The Batman de ertelendi. Eğer yeni  bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

The Batman

The Batman konusu ve oyuncuları

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman hikayesini anlatacak.” ve aynı zamanda sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in, konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Bu yeni film, karakterin genç yaşlardaki maceralarını ve Bruce Wayne’in kahraman olarak geçirdiği ilk yılı konu alacak. Ancak Batman karakterinin orijinal hikayesi olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda bulunmayan iki yeni karaktere can verdiği açıklandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Flash
mm

The Flash filmi ertelendi

Sonraki
Blackpink Light Up The Sky Seyrederiz

BLACKPINK: Light Up the Sky fragmanı yayımlandı