The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier’ın yönetmeni 2. sezon istiyor

Disney Plus’ın merakla beklenen yeni dizisi The Falcon and the Winter Soldier‘ın yönetmeni, dizi ve olası ikinci sezon hakkında konuştu.

Normade dizinin, yine bir Marvel dizisi olan WandaVison’dan erken bir şekilde 2020 yayımlanarak ilk Marvel dizisi olması bekleniyordu. Ancak çekimlere verilen ara yüzünden dizi tamamlanamadı ve WandaVision‘ın daha erken izleyici ile buluşmasına karar verildi. Geçtiğimiz haftalarda Disney+, dizinin sayfasındaki çıkış tarihini 2021 olarak değiştirmiş ve net bir tarih belirtmemişti. Yapılan son açıklama ile de 19 Mart 2021 tarihinde izleyiciye sunulacağını öğrendik.

The Falcon and the Winter Soldier

Kari Skogland, The Falcon and the Winter Soldier hakkında konuştu

Dizinin yönetmeni Kari Skogland‘a, ikinci sezonda yer almasını istediği herhangi bir hikaye detayı olup olmadığı soruldu. O da şu cevabı verdi:

“Buna cevap bile veremem çünkü bunda yapamadığım hiçbir şey olmadığını söyleyebilirim ama yine de yapacak çok şey var. Öyleyse, bir ikinci sezon olmasını umalım. Olup olmayacağı hakkında hiçbir fikrim yok ama her zaman keşfedilecek daha fazla hikaye ve tavşan deliğinden aşağı inilecek daha fazla karakter olduğunu biliyorum.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.