The Falcon and the Winter Soldier yine ertelendi

mm
The Falcon and the Winter Soldier

Disney Plus’ın yaklaşmakta olan yeni serisi “The Falcon and the Winter Soldier”, mart ayında Koronavirüs sebebiyle seti kapatmıştı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehtidi oluşşturan Koronavirüs salgını, dünyanın dört bir yanında yapılan tüm çekimlerin durdurulmasına sebep olmuştu. Prag’da çekimlerine başlanan “The Falcon and the Winter Soldier” ise yaklaşık 1 hafta sonra çekimi durdurulan yapımlardan biri olarak yer almıştı.

Şu an ise dizinin çekimlerine devam ediliyor ancak hala sona ermiş değil. Dizinin, Disney Plus’ta yayımlanan ilk Marvel dizisi olması planlanıyordu. Ancak Koronavirüs salgını nedeni ile dizinin çekimlerine ara verilmek zorunda kalındığı için prodüksiyonları tamamlanamadı ve ilk çıkacak olan Marvel dizisinin “WandaVision” olmasına karar verildi.

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier sayfasını güncelleyen Disney+, mini dizinin yayımlanma tarihini 2021 olarak değiştirdi. Platform, bunun haricinde herhangi bir ek açıklamada da bulunmadı. Dizinin yeni yayın tarihinin 2021 başları olacağı tahmin ediliyor.

“The Falcon and the Winter Soldier” konusu

Dizi, “Avengers: Endgame” finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Çukur

Çukur 4. sezon 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Grand Theft Auto
mm

Grand Theft Auto filmi geliyor