Çukur 4. sezon 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 4. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

Çukur

Çukur’un son bölümünde neler yaşandı?

Mahallesinden ve evinden ayrılan Yamaç, Efsun’a sığınır. Onları bir arada gören Nehir, hepsinin hayatlarını etkileyecek bir karar alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla beklenir. Erdenetler cephesinde Arık ve Seren, gizemli düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı aniden tehlikeye girer. Cengiz ise sürpriz bir isimle işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaşır.

Karşılarındaki düşmanın büyüklüğünü hiç beklenmedik bir saldırıyla birlikte bir kez daha anlayan Çukur halkı ve Koçovalıların, mahallelerini korumak için kenetlenme anları nefesleri keser ve Yamaç’ın yokluğunda Çukur’da taşlar yerinden oynar. Fakat Koçovalıları bekleyen tek sürpriz bu değildir. Sevdiği adamla evlenmek üzere olan Karaca, aşkı ile ailesi arasında hayatının en zorlu kararını verir.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
wandavision
mm

WandaVision dizisinden ilk afiş ve görseller yayımlandı

Sonraki
The Falcon and the Winter Soldier
mm

The Falcon and the Winter Soldier yine ertelendi