sk8 to infinity

Yeni anime SK8 to Infinity geliyor

Geçtiğimiz hafta yeni bir anime projesinin varlığından bahseden Aniplex of America, bugün yeni animeyi tanıttı. Kaykay temalı olacak olan animenin ismi “SK8 the Infinity” olacak.

Free! ve Banana Fish animelerinden tanınan yönetmen Hiroko Utsumi ve ünlü animasyon şirketi BONES’un işbirliğiyle çıkarılacak animenin geri kalan yapım ekibi ve ana görseli de paylaşıldı. 

Hiroko Utsumi’nin yönetmenliğinin yanında “Code Geass: Lelouch of the Rebellion” animesiyle tanınan Ichiro Ohkouchi senarist olarak ve Michinori Chiba da karakter tasarımdan sorumlu olarak ekipte yer alıyor. Böyle inanılmaz bir ekibin elinden çıkacak yepyeni anime “SK8 the Infinity” için hazır olun!

sk8 to infinity

“SK8 to Infinity” konusu

Anime, kaykay yapmayı seven lise ikinci sınıf öğrencisi Reki’yi odağına alıyor. Reki, bir gün kendini ne olduğunu anlamadan yeraltında tehlikeli ve kuralsız kaykay yarışı “S”de bulur. Kanada’dan Japonya’ya yeni dönen ve daha önce hiç kaykay yapmamış Ranga da öyle.

Yasadışı yarışçılar ve diğerleriyle “kaykay yarışı savaşı” başlıyor.

Yeni anime “SK8 to Infinity” Ocak 2021’de gösterime girmeye hazırlanıyor. Tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, en yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.