the croods a new age seyrederiz

The Croods: A New Age filmin fragmanı yayımlandı

İlk filmi 2013 yılında yayımlanan “The Croods” serisinin 2. filmi “The Croods: A New Age” filminin fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

İlk filmin seslendirme ekibinde; Emma Stone, Ryan Reynolds, Nicolas Cage, Catherine Keener, Chris Sanders, Cloris Leachman ve Clark Duke gibi isimler bulunmaktaydı. İkinci film ise kadroda bir değişiklik olmadan aynı isimlerle devam ediyor.

the croods a new age

“The Croods: A New Age” konusu

Fragman, Emma Stone’un seslendirdiği Eep karakteri ile başlıyor ve tarih öncesi Croods ailesini “ev diyebilecekleri mükemmel yeri” ararken yeniden tanıtıyor. Kısa süre sonra “cennet gibi bir yer” keşfediyorlar. Ancak Croods ailesinin bir sorunu var: Bettermans adlı bir aile zaten orada yaşamakta.

Bettermans ailesinin, Croods ailesini karşılaması ve onları modern yaşamları ile tanıştırmaları uzun sürmez. Ancak her şey kısa bir süre sonra gergin bir hal alır. Her şeyin bittiğini düşündükleri anda, her iki aile için de tehdit oluşturabilecek bir şey ortaya çıkar. Bu tehdit, iki ailenin birbirini kucaklamasına, birbirlerinden güç almasına ve beraber bir gelecek kurmaya teşvik eder.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.