hori

Horimiya animesinin ilk fragmanı yayımlandı

Yepyeni anime Horimiya geliyor

Bu haftanın başlarında animeye uyarlanacağı açıklanan (Horimiya Hori san to Miyamura kun) manga serisinin animesinden ilk fragman, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Merakla beklenen romantik komedi, çok yakında tatlılığıyla kalplerinizi ısıtmaya geliyor.

svg%3E

Seriyi lisanslayan Yen Press, hikayeyi şöyle özetliyor:

Okulda arkadaş canlısı tavrı ve akademik başarıları ile hayranlık uyandıran lise öğrencisi Kyouko Hori’nin sakladığı bir yönü vardır. Ebeveynleri iş nedeniyle sık sık evden uzakta olduğundan, Hori aynı zamanda hem küçük erkek kardeşine bakmak ve ev işlerini yapmak zorundadır. Bundan dolayı okul dışında arkadaş edinme ve sosyalleşme fırsatı olmaz.

Izumi Miyamura ise gözlüklü bir otaku’dur. Gerçekte, ders konusunda oldukça ümitsiz, kibar bir insandır. Ayrıca uzun saçlarının arkasına gizlenmiş dokuz piercingi ve sırtında ve sol omzunda bir dövmesi vardır.

Tamamen tesadüfen, Hori ve Miyamura’nın yolları okul dışında kesişir. İkisi de diğerinin beklediği gibi görünmüyordur. Görünüşe göre bu zıt kutuplar, başka kimseye göstermedikleri yanlarını birbirleriyle paylaşarak hızlıca arkadaş olurlar.

Oldukça tatlı bir romantik komedi olan Horimiya, Ocak 2021’de yayımlanmaya başlayacak. İlk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, en yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.