The Boys in The Band yayımlandı

The Boys in The Band

Netflix’in orijinal içeriklerine bugün bir yenisi daha eklendi. Drama türünde olan film The Boys in The Band, geçtiğimiz dakikalarda Netflix arşivindeki yerini aldı.

Mart Crowley ve Ned Martel’in yaratıcısı olduğu, Joe Mantello’nun yönetmenliğini üstlendiği ”The Boys in The Band”in başrollerinde ise ”The Big Bang Theory” dizisindeki Sheldon Cooper rolüyle tanınan Jim Parsons; Star Trek evrenindeki Spock rolüyle bilinen Zachary Quinto; White Collar dizisinin başrolü Matt Bomer bulunuyor. Onlara ise Andrew Rannells, Charlie Carver, Robin de Jesus, Brian Hutchison gibi isimler eşlik ediyor.

the boys in the band

”The Boys in The Band” konusu

The Boys In The Band, 1968 yılında doğum günü kutlaması için yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikâyesini konu ediyor. Uzun süredir bir araya gelmeyen eşcinsel bir arkadaş grubu, içlerinden birinin doğum günü olması sebebiyle New York’ta toplanır. Bir apartman dairesinde toplanan ekip, yeniden bir arada olmanın tadını çıkarmaya başlar. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde sürpriz bir konuğun gelmesi ve geçmişte kalan konuların açılması, eğlenceli başlayan gecenin seyrinin değişmesine neden olur.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Holidate
mm

Holidate filminden ilk fragman yayımlandı

Sonraki
The Lion King

The Lion King’in devam filmi geliyor