Holidate filminden ilk fragman yayımlandı

mm
Holidate

Ünlü oyuncu Emma Roberts, yeni bir Netflix filmi ile ekranlara gelecek. Bugün, Holidate isimli filmden ilk resmi fragman yayımlandı. Film, 28 Ekim Çarşamba günü Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda John Whitesell yer alıyor.

Holidate

Holidate filmi konusu

Sloane ve Jackson, tatil zamanlarında ailelerinin yargılarıyla yüzleşmekten ya da tatil etkinlikleri sırasında tuhaf randevulara girmekten bıkmış iki gençtir. Bu iki yabancı, bir Noel gününde artık bu baskılardan bıkarlar. Bunun ardından ikili, sevgililer gününden yeni yıla kadar bir yıl boyunca tüm tatil kutlamalarında birbirlerinin sevgilileri olmak için bir anlaşma yaparlar. Tatiller için karşılıklı bir küçümseme ile ve birbirlerine karşı romantik bir ilgilerinin olmadığını garanti ederek mükemmel bir takım oluştururlar. Ancak kutlamalarla dolu bir yıl sona erdiğinde Sloane ve Jackson, nefret ettikleri her şeyi paylaşmanın beklenmedik bir şekilde sevdikleri bir şey olabileceğini fark ederler.

Filmin oyuncu kadrosunda; Sloane rolünde Emma Roberts, Jackson rolünde Luke Bracey ve onların yanı sıra Jake Manley, Jessica Capshaw, Kristin Chenoweth, King Bach gibi birçok ünlü isim bulunuyor.

28 Ekim Çarşamba günü izleyiciler ile buluşacak olan filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Quintessential Quintuplet

The Quintessential Quintuplets 2. sezonundan fragman yayımlandı

Sonraki
The Boys in The Band

The Boys in The Band yayımlandı