The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back belgeselinden ilk fragman yayımlandı

The Beatles: Get Back belgeselinden ilk görüntüler, geçtiğimiz saatlerde Peter Jackson tarafından yayımlandı. Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi gibi pek çok başarılı filme imza atmış olan yönetmen Peter Jackson, bir sonraki yapımı olan belgesel hakkında kısa bir video paylaştı.

The Beatles: Get Back belgeseli, Disney tarafından çıkarılan ve adını grubun Let It Be albümünün başlık şarkısı olan Get Back‘ten alan bir belgeseldir. Belgeselin konusunun da Let It Be albümünün yapım aşaması olduğu açıklanmıştır

The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back konusu

56 saatlik kaydı düzenlemenin yarısına gelmiş olduğu söyleyen Jackson, görüntülerin klipler veya çekimler değil, günlük anların montajı olduğunu söylüyor. Belgeselde, grubun Yeni Zelanda’daki kayıt odalarındaki görüntüleri olacağı söyleniyor. Ayrıca yönetmen, belgesel hakkında şöyle söyledi: “Umarım bu kasvetli günlerde yüzünüze bir gülümseme sağlar.”

4 Eylül 2020’de çıkması planlanan belgesel tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Yeni tarih olarak ise 27 Ağustos 2021 tarihi duyuruldu.

The Beatles: Get Back belgeselinin yayımlanan ilk tanıtım videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.