Death To 2020

Death to 2020 ne zaman çıkacak?

Black Mirror dizisinin yaratıcısı Charlie Booker ve ekibinin hazırladığı Death to 2020, geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulmuştu. Mockumentry (sahte belgesel) türündeki bu yeni yapım, şu ana kadar yaşanmış en kötü yıllardan biri olarak adlandırılan 2020 yılında yaşanan tüm talihsiz olayları komedi eşliğinde izleyicilere aktaracak. Merakla beklenen filmin çıkış tarihi gibi detaylar ise merak konusu.

Death To 2020

Netflix’in belgesel film ile ilgili yaptığı açıklaması ise şu şekilde: “2020, Black Mirror yaratıcılarının bile aklına gelmeyen felaketlerle dolu bir yıl oldu… Fakat bu ekleyecek küçük dokunuşları olmadığı anlamına gelmiyor. Death to 2020, geride bıraktığımız, belki de hâlâ devam eden bu ürkütücü yılın felaketlerini anlatıyor. Belgesel tadındaki bu temsili komedi etkinliği geçtiğimiz 12 ayın gerçek arşiv görüntülerini dünyanın en ünlü (hayali) sesleriyle bir araya getiriyor.”

Hazırlıklara hala devam edilen filmin kadrosunda; Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti ve Joe Keery gibi birçok önemli isim rol alıyor.

Death to 2020

Death To 2020 ne zaman yayımlanacak?

Netflix’in, “Hatırlamak istemediğiniz yıldan, asla unutmak istemeyeceğiniz bir komedi.” sözleri ile tanıtımını yapmış olduğu belgesel filmin yayın tarihi bugün yayımlanan bir fragman ile duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre belgesel 27 Aralık 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.