The Batman filminin çekimleri tamamlandı

the batman

Ünlü oyuncu Robert Pattinson‘ın başrolünde bulunduğu The Batman filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Mat Reeves tarafından yönetilen filmin çekimlerinin, 2021 yılının Mart ayında tamamlanması bekleniyordu. Bugün Matt Reeves, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile filmin çekimlerinin bittiğini duyurdu.

Filmin 1 Ekim 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapım gibi The Batman de ertelendi. Eğer yeni bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

the batman

The Batman hakkında bildiklerimiz

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman hikayesini anlatacak.” ve aynı zamanda sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in, konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Bu yeni film, karakterin genç yaşlardaki maceralarını ve Bruce Wayne’in kahraman olarak geçirdiği ilk yılı konu alacak. Ancak Batman karakterinin orijinal hikayesi olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda bulunmayan iki yeni karaktere can verdiği açıklandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
avatar

Avatar, tekrardan gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan film oldu

Sonraki
aquaman

Aquaman 2 çekimleri, haziran ayında başlayacak