aquaman

Aquaman 2 çekimleri, haziran ayında başlayacak

2018’de yayımlanan, James Wan’ın yönetmenliğini yaptığı Aquaman filmi, oldukça büyük bir başarı elde etti. Başrolünde Game of Thrones’taki Khal Drogo rolüyle tanıdığımız Jason Momoa‘nın yer aldığı filmde; Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman ve Dolph Lundgren gibi oyuncular da yer alıyor. Dünya çapında elde ettiği 1 milyon doları aşan hasılatı ile Aquaman, DC Sinematik Evreni’nin diğer yapımlarına göre çok daha büyük bir başarı elde etti.

Tabii bu başarı karşılıksız kalmadı ve 2019 yılının başarında Warner Bros., Aquaman 2’nun resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz aylarda, filmin yaz aylarında başlayacağını öğrenmiştik. Bugün kesinleşen bilgilere göre çekimler, 2021 yılının Haziran ayında başlayacak.

aquaman

Aquaman konusu

Arthur Curry, kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi, okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendisiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.