Blackpink
BlackPink- LIGHT UP THE SKY (L to R) JISOO, ROSÉ, JENNIE and LISA from BlackPink- LIGHT UP THE SKY. Courtesy YG / Netflix © 2020

BLACKPINK: Light Up the Sky fragmanı yayımlandı

Güney Koreli kız grubunun belgeseli “BLACKPINK: Light Up The Sky”ın fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Son yıllarda dizi ve filmlerin yanı sıra orijinal belgeselleri de arşivine ekleyen Netflix, bu kez de karşımıza bir K-Pop belgeseli ile çıkıyor.

Belgeselin yönetmen koltuğunda ise “Salt Fat Acid Heat” yemek belgeselinin yönetmeni Caroline Suh oturacak.

“BLACKPNK: Light Up the Sky” konusu ne olacak?

Belgesel, Blackpink’in 2016 yılındaki ilk çıkışlarından bu yana hızla yükselişini, kariyer yolculuklarının hikayesini anlatıyor. Grubun daha önce hiç görülmemiş görüntülerinin yanı sıra yurt hayatları ve sahne arkası olayların perde arkası da bu belgeselle karşımıza çıkıyor.

BLACKPİNK: Light Up the Sky

14 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacak olan belgeselde grubun üyeleri; Lalisa Manoban (Lisa), Park Chaeyoung (Rose), Jennie Kim (Jennie), Kim Jisoo (Jisoo) ile de kişisel röportajlar bulunacak.

Aynı zamanda grup üyelerinin ikonlarının da 14 Ekim tarihinde Netflix profil simgelerine ekleneceği biliniyor. Uzun metrajlı belgeselin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
ratched
Ratched 2. sezon ne zaman?