The Alienist ikinci sezonu 2 yılın ardından bugün başlıyor!

mm
The Alienist

TNT’nin The Alienist isimli aynı adı Caleb Carr suç romanı, 2018’de bir uyarlama ile televizyona uyarlamıştı ve Ağustos 2018’de, ikinci romana da dayanarak dramanın ikinci bir sezonunu yapılacağı açıklanmıştı ancak ilk sezonun ardından 2 yıl boyunca 2. bir sezon gelmemişti.

The Alienist

Şimdi ise bu akşam TNT’de başlayacak dönem dizisi The Alienist’in ikinci sezonu The Alienist: Angel of Darkness, 2 saatlik bir sezon prömiyeri ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizini yeni sezonu bugün (19 Temmuz) akşam saat 9’da ET / PT’de başlayacak ve iki bölüm arka arkaya yayımlanacak. Dizi, zaman diliminde arka arkaya bölümleri yayımlamaya devam edecek ve 9 Ağustos’taki 8. bölüm sezonunu tamamlayacak.

The Alienist’in başrollerinde yer alan Dakota Fanning, Daniel Brühl ve Luke Evans, yayımlandığı yıl çok ses getiren dramalardan olan dizinin ikinci sezonunda da yine aynı rollerle ve birlikte izleyici karşısına çıkacaklar. Douglas Smith, Matthew Shear, Robert Ray, Ted Levine ve Brittany Batchelder‘ın da The Alienist’teki rolleriyle geri döndüğü devam dizisinde oyuncu kadrosuna Melanie Field, Rosy McEwen ve Matt Letscher dâhil oluyor.

The Alienist

The Alienist: Angel of Darkness konusu

Brühl, seri katillerin davranışlarını çözmeye çalışan kriminal psikolog Dr. Laszlo Kreizler’i, Evans gazete illustratörü John Moore’u, Fanning ise araştırmasında Dr. Laszlo’ya yardım eden dedektifi canlandırıyor.

19. yüzyılın sonlarında New York sokaklarında gerçekleşen garip cinayetlerin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışan bir polis memuru, bir adli psikolog, bir gazeteci ve şehrin ilk kadın dedektifinin başından geçenleri konu edinen dizinin 2. sezonunda bu sefer, Sara’yı kendi dedektiflik bürosunu açmış, John Moore’u ise New York muhabiri olarak izleyeceğiz. Daniel Brühl’ün ise pozisyonu belli değil. Ekip 2. sezonda kayıp bir çocuğun izini sürerek türlü çeşit bela, cinayet, itlik ve serseriliğe karışacak.

Bu akşam izleyici ile buluşacak olan devam dizisinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Doctor Strange 2
mm

Disney Plus, 2020 yapımı Marvel yapımlarının tümünü erteledi!

Sonraki
keanu reeves

Keanu Reeves çizgi roman yazıyor: BRZRKR!