Viena and the Fantomes

Dakota Fanning’in başrol olduğu Viena and the Fantomes’dan fragman!

Viena and the Fantomes’dan ilk fragman geldi.

Punk müzik dünyasına ufak bir bakış atacağımız “Viena and the Fantomes” adlı filminden ilk fragman paylaşıldı. 30 Haziran’da online olarak izleyicileriyle buluşması planlanan ve oyuncu kadrosunda Dakota Fanning, Evan Rachel Wood ve Zoe Kravitz gibi isimlerin yer aldığı filmin fragmanında genç bir punk müzisyeninin grubuyla birlikte seyahat etmesini izliyoruz.

Viena and the Fantomes

Viena and the Fantomes konusu:

Daha önce Miss Bala ve Narcos gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Gerardo Naranjo’nun yönetmen koltuğuna oturduğu dram türündeki  filminin konusu ise şöyle:

Genç, güzel bir kadın olan Viena, bir punk grubu olan Fantomes ile birlikte yola koyulur. Konser ve partilerle dolu olan bu yolculukta, bir süre sonra alkol ve uyuşturucu hüküm sürmeye başlar. Kendi hayatta kalma yollarını bulmak zorunda olan Viena, bu süreçte kendisini grup için sahne arkasında çalışanlardan biri ve dengesiz bir grup üyesi arasındaki tehlikeli bir aşk üçgeninde sıkışmış bir halde bulur. Bu aşk üçgeni Viena’nın hayatını sorgulamasına neden olur.

Viena and the Fantomes

Oyuncu kadrosu:

Filmde The Alienist dizisiyle başarı yakalayan ve devam dizisi Angel of Darkness için hazırlıklara başlayan Dakota Fanning başrolde bulunuyor. Hikayede ona eşlik eden isimler arasında Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood, Big Little Lies ve High Fidelity’nin başarılı ismi Zoe Kravitz, The Punisher’ın başarılı oyuncusu Jon Bernthal’ın yanı sıra Olivia Luccardi, Caleb Landry Jones, Jeremy Allen White gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

30 Haziran’da online olarak izleyicileriyle buluşacak olan filmin yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.