tanner buchanan he's all that

Tanner Buchanan, “He’s All That” kadrosuna katıldı

Geçtiğimiz haftalarda aldığımız bilgilere göre “She’s All That” filmi, cinsiyet değiştirerek dizi oluyordu. “He’s All That” dizisinin başrolünde ise TikTok fenomeni Addison Rae bulunacaktı. Şimdi dizinin kadrosundaki yeni bir isim belli oldu. Şu an Netflix’in Cobra Kai dizisinde bulunan Tanner Buchanan, 1999 yapımında Rachael Leigh Cook’un hayat verdiği karakteri oynayacak.

“He’s All That” dizisinin yönetmen koltuğunda; “Mean Girls”, “Freaky Friday” ve “Vampire Academy” gibi genç yetişkin filmlerinin yönetmeni Mark Waters oturacak. Dizinin senaryosu ise filmin orijinal senaristi R. Lee Fleming tarafından kaleme alınacak. Yine orijinal filmin yapımcıları Jennifer Gigbot ve Andrew Panay projede bulunacak.

Orijinal filmde Rachael Leigh Cook, klişeleşmiş olarak “çekici olmayan” kızı bir balo kraliçesine dönüştürerek kalıcı bir izlenim bıraktı. Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosunda Cook’un bulunup bulunmayacağı merak konusu. Cook gibi kadrodaki diğer isimler de belirsizliğini koruyor.

addison rae he's all that

“He’s All That” filminin konusu ne olacak?

Addison; Freddie Prinze Jr.’ın, Zackary Siler rolünü üstlenerek filmin orijinal olay örgüsünü yeniden tasarlayacak. Çünkü yeniden uyarlanan bu yeni dizi, bir genç kızın bakış açısından anlatılacak. Yeni hikâye, erkek arkadaşı kendisini alay konusu yaptıktan sonra okulun en ezik çocuğunu balo kralına dönüştürmeye çalışacak. Bu meydan okumayı kabul ederek olayı bir intikam hikayesine çevirecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.