Sen Çal Kapımı 13. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

sen çal kapımı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 13. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek” ve “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

“Sen Çal Kapımı” 12. bölümünde neler oldu?

Serkan sonunda aşkını itiraf eder ve sıra Eda’dadır. Ancak Eda, bu kadar olaydan sonra aşkını kolay kolay itiraf etmez. Serkan ise Eda’nın aşık olduğunu duymak için sabırla bekler. Tüm bunlar yaşanırken bir de aralarındaki ilişkiyi ailelerden saklama meselesi vardır. Eda, nişan sözleşmesini öğrenen halasına Serkan ile sevgili olduğunu söyleyemez. Serkan da Eda’nın ısrarıyla kimseye söylememeyi kabul eder. Serkan ve Eda ilişkilerini gizli tutarken birçok macera yaşayacaklardır.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
spider-man 3 electro

Jamie Foxx, Electro olarak Spider-Man 3’te yer alacak

Sonraki
tanner buchanan he's all that

Tanner Buchanan, “He’s All That” kadrosuna katıldı