supergirl seyrederiz

Supergirl final yapıyor

“Supergirl”, 2015-2016 yılları arasında ilk sezonuyla CBS’te yayımlanan ve sonrasında The CW kanalına geçen bir DC Comics dizisi. The CW; “Arrow”, “Supernatural” ve “The 100” gibi final yaptığı dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Bu zamana kadar 5 sezonu yayımlanan dizi, 6. sezonu ile izleyiciye veda ediyor. 6. ve final sezonu olan yeni sezonun 2021’de yayımlanacağı biliniyor. Ancak dizi, The CW’nin ocak ayındaki sonbahar programına dahil değil. Bu yüzden de 2021’in ortalarında ekranlarda olması bekleniyor.

supergirl

Dizi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden sektördeki yapımların tamamı gibi ertelenmişti. Zaten dizinin yıldızı Mellisa Benoist‘in hamileliği için çekimlere geç başlanması bekleniyordu. Ancak alınan haberlere göre çekimler, ağır Koronavirüs tedbirleri ile birlikte önümüzdeki günlerde başlayacak.

Yaratıcı ekip, dizinin son 20 bölümün senaryosunu geliştirmeye başladı. Dizinin, CW’nin ocak ve sonrasında başlayacak olan yapımlarından daha uzun olması bekleniyor.

“Supergirl” konusu

DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi, Superman’in kuzeni olan Kara Zor-El’i odak noktasına alıyor. Krypton gezegenindeki felaketin ardından Dünya’ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşamaya başlar. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşür.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.