Friends ekibi tekrar bir arada!

569ce2e318c7730d30f43a13

1994 yılında yayımlanmaya başlayan ve 2004 yılında 10. sezonuyla ekranlara veda eden Friends bu zamana kadar ki gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri.

Bilmeyen yoktur ama dizi; altı arkadaşın hayatını, birbirleri ile olan ilişkilerini, aşk hayatlarını anlatan bir Amerikan sitcomu.

Final yaptıkları günden itibaren tekrar bir araya gelmeleri, yeni bir yapımda buluşmaları, dizinin yeni bir sezonu çekilmesi, bir film yapılması gibi yüzlerce haber çıktı ama bu zamana kadar bunlardan hiçbiri gerçekleştirilmedi.

Bu sefer Friends ekibi gerçekten tekrar bir araya geliyor. Bu show HBO yapımı olacak. Bu yeni yapımın ne olacağı tam olarak bilinmiyor. Bir saatlik yeni bir bölüm olacağı iddiaları olduğu gibi ekibin bir araya gelip bir talk show gibi eski günlerden, dizinin çekimlerinden ve dizinin kendisinden bahsedip sohbet edeceklerini söyleyenler de var.

Yeni bir bölüm de olsa sadece sohbet de etseler bir çoğumuzun çok uzun zamandır beklediği bir şeydi ve yine birçoğumuz sabırsızlıkla bu yapımı bekliyor. Umarım en kısa zamanda onlara tekrar kavuşabiliriz.

 

Total
0
Shares
Önceki
maxresdefault 5

Stranger Things 4’ten ilk tanıtım geldi

Sonraki
I Am Not Okay With This Season 1 Netflix 1

I Am Not Okay With This’in resmi fragmanı yayımlandı