stranger things

Stranger Things 4. sezon tanıtım fragmanı yayımlandı

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar. Geçtiğimiz saatlerde de Netflix, resmi YouTube kanalı üzerinden 4. sezona dair ilk videoyu yayımladı.

Daha önce dizinin yaratıcıları ile yapılan bir röportajda, 4. sezonun son olmayacağı söylenmişti. Dizinin 4. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da normalde 2021 yılının başlarında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Ancak salgın tedbirleri doğrultusunda yapılan çekimlerin durdurulması buna engel oldu. 4. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

stranger things

Stranger Things konusu

Başrollerinde; en son karşımıza Enola Holmes filmi ile çıkmış olan Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo ve Caleb McLaughlin’in bulunduğu ve 80’li yıllarda geçen Stranger Things, dönemin korku filmlerine selam çakmayı atlamayan bir fantastik gerilim dizisi. Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono’yu başrollerinde buluşturan dizi; kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatıyor.

Dizinin 4. sezonuna dair yayımlanan ilk videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.