loki

Loki çıkış tarihi erkene alındı

Bilindiği üzere Marvel’ın hem çizgi roman hem de sinematik evreninde önemli bir yere sahip olan Loki karakterinin, aynı adlı bir dizisi geliyor. Bugün ise Disney+ üzerinden yayımlanacak olan dizinin resmi çıkış tarihi geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Birkaç saat önce ise Marvel yeni bir açıklama yaptı ve çıkış tarihinin değiştiğini duyurdu.

loki

Loki dizisi ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz saatlerde Marvel Studios tarafından yapılan resmi açıklama ile dizinin 1. bölüm tarihi duyurulmuştu. Yapılan açıklamaya göre dizinin 1. bölümü, 11 Haziran 2021 tarihinde izleyiciler ile buluşacaktı. Ancak dizi, 2 gün erkene çekildi. Marvel; “Çarşamba, yeni cuma.” açıklaması ile dizinin ilk bölümünün 9 Haziran 2021’de yayımlanacağını duyurdu.

loki

Loki konusu

Dizi, Thor filmlerinden tanıdığımız Loki karakterinin maceralarını konu alacak. Avengers: Engame filmindeki olaylardan doğrudan etkilenecek olan dizi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da karakterin farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor.

Altın Küre ödüllü Tom Hiddleston’ın başrolü canlandırdığı dizi, sevilen kötü karakterin geri dönüşü olacak. Hiddleston, en son geçen yıl tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi “Avengers: Endgame”de Loki’yi canlandırmıştı. Dizide Hiddleston’a; Marvel evrenine yeni katılan Sophia Di Martino, Oscar adayı Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming ve Richard E. Grant gibi isimler eşlik ediyor.

Marvel’ın paylaştığı duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Defalarca birlikte oynayan isimler
Defalarca birlikte oynayan isimler