seyrederiz 1

Netflix’ten yeni bir stand up, Eric Andre: Legalize Everything

Eric Andre’den yeni stand up komedisi Netflix kütüphanesindeki yerini alıyor.

Stand up öncelikle Amerika olmak üzere pek çok ülkede ve kültürde yaygın olan bir komedi türü. Stand up gösterilere bir başka değişle “Tek Kişilik Gösteri” ismini de verebiliriz. Gösterisini sahneleyen komedyen, sahnede tek başına anlattığı hikayeler ile izleyenlere zevkli anlar yaşatır.

Amerikalı komedyen ve oyuncu olan Eric Andre’nin Netflix üzerinden New Orleans’ta sahne aldığı stand up gösterisi 23 Haziran’da yayımlanacak. Eric Andre daha önce Aslan Kral filminin seslendirme kadrosunda bulunmuştu. Aynı zamanda The Big Bang Theory dizisinin bir bölümünde ve Two Broke Girls dizisinde de rol almıştı. Ayrıca kendi ismiyle anılan The Eric Andre Show’un yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmişti.

svg%3E

Başarılı komedyen bu sefer de Netflix aracılığıyla karşımızda olacak. Gösterinin 51 dakika olduğu ve tek bölüm olarak yayımlanacağı bildirildi. Biraz gülmeye ihtiyacınız var ise yakın zamanda Netflix’te olacak bu gösteriye bakmanızı öneririz. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Stand up izlemeyi seviyorsanız Netflix üzerinden izleyebileceğiniz başka gösteriler de var. Özellikle Ricky Gervis’in Humanity ve Kevin Hart’ın Irresponsible gösterilerini izlemenizi öneririz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.