Friends

Friends özel bölümünün çekimleri Ağustos’a ertelendi

Başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer’ın yer aldığı Friends ekibinin bir araya gelip çekeceği özel bölüm Ağustos ayına ertelendi. Dizinin hayranları ise habere üzüldü ve tepki gösterdi.

Bir döneme damga vurmuş, günümüzde de konuşulmaya devam eden dizi Friends’ten özel bir bölüm geliyor. Özel bölüm haberleri yılın başında çıkmasına rağmen Friends ekibi bir türlü bir araya gelememişti. Ortaya çıkan Koronavirüs pandemisi nedeniyle de mayısta HBO Max’te yayımlanması beklenen bölümün çekimleri ertelenmişti.

friends

Çekimler Kaliforniya’da gerçekleşecek!

Yapımcı şirketin yaptığı yeni bir açıklamaya göre çekimler Ağustos ayına ertelendi. “Ağustos ayında özel bölüm çekimini yapabilmeyi umut ediyoruz” diyen Friends ortak yaratıcısı Marta Kauffman, dizinin Kaliforniya’daki orijinal Burbank stüdyolarında çekileceğini belirtti.

Manhattan’da yaşayan 6 kişilik arkadaş grubunun başından geçen olayları konu alan dizi, tüm zamanların en eğlenceli yapımlarından biri olarak bilinmekte. Öyle ki yıllar sonra özel bir bölüm çekilme kararı alındı. Birçok kişi tarafından merakla beklenen bölümle ilgili haberlere sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.