spotify

Spotify dizisinin adı belli oldu

Netflix, Spotify’ın kuruluş hikayesini konu alacak dizinin adını duyurdu

Netflix geçtiğimiz aylarda Spotify ile ilgili bir dizi çekeceğini ve dizide Spotify’ın kuruluş hikayesini anlatacağını duyurmuştu. Şimdi de dizinin adı ile ilgili yeni bir haber var. Duyurulana göre, dizinin adı Untold olacak.

Dizi, İsveç’in Dagens Industri adlı ekonomi gazetesinde muhabirlik yapan Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud’un 2019’da yayımlanan Spotify inifrån (Spotify Untold) adlı kitabından uyarlanacak.

Spotify’ın köken hikayesini anlatacağı dizinin yönetmen koltuğunda Per-Olav Sørensen oturuyor, dizinin yapımcısı ise Luke Franklin olacak.

Yellow Bird UK’in yapım şirketliğini üstlendiği dizi 2006 yılında Spotify’ı başlattıklarında, dünya çapında ücretsiz ve yasal akışlı müzik sunarak tüm endüstride devrim yaratan İsveçli genç teknoloji girişimcisi Daniel Ek ve ortağı Martin Lorentzon’ı merkezine alacak. Dizide güçlü inançların, acımasızlığın, erişimin ve büyük hayallerin statükoya nasıl meydan okuyabileceğine dair bir drama izleyeceğiz.

İngilizce ve İsveççe dilince çekilecek olan ve izleyiciye sunulacak dizinin yayın tarihi belli değil.

Yayımlanacak dizi ile ilgili yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Netflix’in Black Lives Matter adlı yeni kategorisi ile ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflix-black-lives-matter-adl-kategori-olusturdu/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.