spider-man 3

Spider-Man: No Way Home çekimleri tamamlandı

Başrolünde Tom Holland’ın bulunduğu, Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda adının Spider-Man: No Way Home olduğunu öğrendiğimiz filminin çekimleri tamamlandı. Marvel’ın geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak.

spider-man: no way home

Spider-Man: No Way Home hakkında tüm bildiklerimiz

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak. Serinin son filminin Noel temalı olması da beklenenler arasında.

Aynı zamanda eski Spider-Man filmlerinden karakterlerinin kadroya katılmış olması da paralel evrenlerin bulunacağı teorisini destekliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.