eden

Eden animesi ne zaman çıkacak?

Netflix’in ilk orijinal animesi olan Eden’in yeni fragmanı yayımlandı. Yayımlanan fragman ile animenin çıkış tarihi de duyuruldu.

eden

Eden konusu

Anime, adını da aldığı “Eden 3” olarak bilinen mekanik bir metropolde geçiyor. Hikâye, şu an bulunduğumuz zamandan binlerce yıl sonrasını anlatıyor. İnsanoğlu yok olmuş ve geriye sadece robotlar kalmıştır. Bir gün, günlük görevlerini yerini getirmekte olan iki çiftçi robotu, yanlışlıkla yaşam kapsülü içinde olan bir insan kız çocuğunu uyandırırlar. Bugüne kadar onlara öğretilen en önemli şeylerden biri, her zaman insanların yasaklanmış eski bir mitten başka bir şey olmadığıdır. Şu ana dek buna hep inanmış olan bu iki robot, bir anda gerçekliklerini sorgulamaya başlar. Şimdilik yapabilecekleri tek şey ise bu küçük insan kız çocuğunu yaşadıkları mekanik metropolden dışarı çıkarmak ve uzaklaştırmaktır.

eden

Eden animesi ne zaman çıkacak?

Anime, 27 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. 4 bölümden oluşan animenin yapımcılığını Justin Leach üstleniyor ve yönetmen koltuğunda ise Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Alien Nine, Scorching Ping Pong Girls ile tanınan Yasuhiro Irie oturmakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.