Spider-Man 3’ün adı ne olacak?

Spider-Man 3

Başrolünde Tom Holland’ın bulunduğu, Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme var. Dizinin paralel evrenleri konu alması son zamanlarda konuşulan bir konu iken serinin 3. halkasının adının ne olacağı da merak konusuydu. Filmin 3 oyuncusu, bugün resmi Instagram hesapları üzerinden 3 yanlış isim paylaştı ve asıl ismin de akşam paylaşılacağı duyuruldu.

Sabah paylaşılan isimlerden sonra, yeni filmin adında da ilk iki filmdeki gibi “Home” kelimesinin geçeceği tahmin ediliyordu. Filmin adının “Spider-Man: No Way Home” olacağı açıklandı.

spider-man 3

Spider-Man 3 hakkında bildiklerimiz

Marvel’ın geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor. Aynı zamanda filmin Noel temalı olması da beklenenler arasında.

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Aynı zamanda eski Spider-Man filmlerinden karakterlerinin kadroya katılmış olması da paralel evrenlerin bulunacağı teorisini destekliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
rick and morty

Rick and Morty’nin 7. sezon senaryosuna başlanmış

Sonraki
loki
mm

Loki ne zaman başlayacak?