Scott Michael Foster, You 3. sezon kadrosuna katıldı

mm
Scott Michael Foster

İlk sezonu 9 Eylül 2018 tarihinde izleyicilerle buluşan You dizisi, dünyanın birçok yanında oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizi, 3. sezon onayını geçtiğimiz aylarda almıştı ve çekimlerine yakın zamanda başlanacağı duyurulmuştu. Bugün ise Scott Michael Foster’ın, kadroya katıldığı duyuruldu.

Scott Michael Foster hangi rolle karşımıza çıkacak?

Yapılan açıklamaya göre Once Upon a Time, Crazy Ex-Girlfriend ve Greek gibi birçok yapımda yer almış olan Scott Michael Foster, Ryan adında yerel bir TV muhabiri olarak dizinin 3. sezon kadrosuna katıldı. Karakterin Netflix tarafından yapılan tanımı ise şu şekilde: Bağımlılık geçmişinin üstesinden gelen ve sevilen bekar bir baba olarak tanımlanan Ryan’ın kendisine en yakın olanlar ve yoluna çıkan herkes için sakladığı kontrolcü, hesaplayıcı tavır da dahil olmak üzere sırları vardır.

Scott Michael Foster

You 3. sezon detayları

Dizinin 3. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamakta. İlk sezonu 9 Eylül 2918’de, 2. sezonu 26 Aralık 2019’da yayımlanan dizinin 3. sezon tarihinin de ilk iki sezon gibi yıl sonlarında yayımlanması bekleniyor. 2021 yılının sonlarında 3. sezona kavuşacak olmamız, söylentiler arasındaki yerini alıyor.

Caroline Kepnes’in romanından uyarlanan ve Supernatural dizisinin senaristlerinden Sera Gambla ile Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti‘nin yaratıcısı olduğu Netflix dizisi You’nun oyuncu kadrosunda; Penn Badgley, Victoria Pedretti, James Scully, Jenna Ortega, Carmela Zumbado ve Chris D’Elia gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 3. sezonunda ise Penn Badgley, Joe karakteri ile Victoria Pedretti ise Love karakteri ile diziye geri dönecek.

Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanmış olan dizide, New York’ta yaşayan Joe Goldberg isimli son derece zeki bir kitapçının, kitap dükkanına gelen Guinevere Beck’e aşık olması ve onda bir takıntı haline gelişi anlatılıyor. Joe, ilk gördüğü anda Beck’e aşık olur ve onun kalbini kazanmak amacı ile her şeyi yapmaya çalışır. Dizinin 2. sezonunda ise Joe’nun geçmişine tanıklık etmiş ve Love adında bir kadın ile yeni bir aşka yelken açmasını izlemiştik.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
snowpiercer

Snowpiercer 2. sezon 2. bölüm ne zaman?

Sonraki
Malcolm and marie

Malcolm and Marie’den yeni bir görsel yayımlandı