Sneakerheads

Sneakerheads Netflix’te yayımlandı

Netflix’in orijinal içeriklerine bugün bir yenisi daha eklendi. 6 bölümden oluşan komedi dizisi “Sneakerheads”, geçtiğimiz saatlerde Netflix arşivinde yerini aldı.

Jay Longino’nun yaratıcısı olduğu, Dave Mayers’ın yönetmenliğini üstlendiği “Sneakerheads”in başrollerinde; “the Last O.G.” ve “Black-ish” yapımlarında bulunmuş Allen Maldonado; “The Babysitter” ve “When We First Meet” gibi yapımlarda bulunmuş Andrew Bachelor yer alıyor. Dizide Maldonado ve Bachelor’a; Jearnest Corchado, Matthew Josten, Yaani King Mondschein, Justin Lee ve Aja Evans eşlik ediyor.

Sneakerheads

“Sneakerheads” konusu

Dizi, eskiden spor ayakkabı tutkunu olan ama bugünlerde evde kalıp çocuğuna bakan Devin’in (Maldonado) etrafında dönüyor. Eski arkadaşı Bobby’nin az yatırımla zengin olma planlarından birimi düşünüp oyuna geri dönen Devin, 5000 dolar kaybeder. Karısı, eski bağımlılığına düştüğünü öğrenmeden önce parasını geri almak için çaresiz olan Devin, kendisi gibi spor ayakkabı tutkunu olan “ayaktakımı” grubunun yardımıyla bulunması zor, spor ayakkabı tutkunları için kutsal kase sayılan Zero’lar için dünya çapında bir arayışa girer.

Her bölümü ortalama 25 dakikadan oluşan 6 bölümlük mini dizi “Sneakerheads”in fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlasını sitemizden takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.