The Boys spin-off dizisi geliyor

mm
the boys

The Boys spin-off dizisi için hazırlıklara başlandı. Dizinin yönetici yapımcısı Craig Rosenberg’in yazdığı proje, bir süredir yapım aşamasındaydı.

Geçtiğimiz yıl Amazon Prime Video’da izleyicileriyle buluşan ve süper kahraman hikayesine getirdiği farklı bakış açısı ile yılın en iyi yeni dizileri arasına adını yazdırmış olan dizi, birkaç hafta önce 2. sezonuyla geri dönmüş ve başarısını sürdürmüştü. 2. sezonun da gördüğü bu büyük ilgi ise bir süredir gündemde olan spin-offun hazırlıklarını hızlandırdı.

the boys

The Boys spin-off dizisinin konusu ne olacak?

Spin-off, Amerika’da yalnızca genç yetişkin süper kahramanlar için özel olarak kurulan bir üniversitede geçiyor. Dizi, “Vought International” tarafından işletilen bu üniversitede en iyi şehirlerde en iyi sözleşmeler için yarışan, fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını zorlayan gençlerin maceralarını odak alacak.

Craig Rosenberg, dizinin pilot bölümünün senaryosunu yazacak ve ayrıca dizinin baş yapımcılığını ve yaratıcılığını üstlenecek. Ayrıca The Boys’un yaratıcılarından biri olan Eric Kripke de bu dizinin yapımcılarından biri olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
michelle monoghan blood

Michelle Monaghan, “Blood” filminin başrolü olacak

Sonraki
Sneakerheads

Sneakerheads Netflix’te yayımlandı