Sex Education kadrosuna yeni isimler katıldı

mm
Sex Education

Netflix’in gençlik draması türündeki sevilen dizisi Sex Education’ın yeni sezon kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Jason Isaacs, Jemima Kirke ve Dua Saleh dizinin hazırlıkları devam eden 3. sezon kadrosunda yer alacaklar.

Sex Education

Oyuncular hangi karakterleri canlandıracaklar?

Jason Isaacs, Mr. Groff’un kendisinden daha başarılı ağabeyi “Peter Groff”u canlandıracak. Mr. Groff ise boşanma sürecinin içindeyken ağabeyinin yanında kalan bir karakter olacak. Jemima Kirke, Moordale’in eski öğrencisi ve yeni müdüresi olan “Hope” karakterini canlandıracak. Oyunculuğa yeni giriş yapan Dua Saleh ise okulun yeni öğrencilerinden Cal’a hayat verecek. Non-binary bir birey olan Cal, Hope karakteri ile zıtlıklar yaşayacak.

Dizinin oyunu kadrosundaki; Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa ve Aimee Lou Wood gibi isimler ise ilk sezonlardaki rolleri ile geri dönecek.

Sex Education

Sex Education 3. sezon ne zaman?

Dizinin ilk iki sezonu da ocak aylarında Netflix’te yayımlanmıştı. Ancak 3. sezon çekimlerinin ertelenmesinden dolayı dizinin yeni sezonu gelecek yılın ocak ayında yayımlanmayabilir. Çekimlerine başlanan dizinin yeni sezon tarihi, Koronavirüs salgınındaki gidişatın nasıl devam edeceğine göre belli olacak.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sneakerheads

Sneakerheads Netflix’te yayımlandı

Sonraki
Lupin III: The First

Lupin III: The First filminden yeni fragman yayımlandı