Shawn Mendes belgeseli “In Wonder”dan ilk fragman

mm
shawn mendes in wonder seyrederiz 1

Shawn Mendes, 4 Aralık’ta çıkacak merakla beklenen yeni albümünden önce yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir belgesel çıkacağını ve bu belgesel filmin, Mendes’in 4 Aralık’ta çıkacak dördüncü stüdyo albümü olan “Wonder”dan birkaç gün önce Netflix’te yayımlanacağını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Bugün ise merakla beklenen belgeselden ilk fragman yayımlandı. Fragman, Netflix’in orijinal YouTube kanalı üzerinden izleyiciler ile buluştu.

In Wonder

1 saat 23 dakika uzunluğunda olacak belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “The Black Godfather”, “Gaga: Five Foot Two”, “Quincy” ve son olarak “Quincy” de dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Mendes’in kariyeri, ilk müzik videolarını 2013’te artık kullanılmayan kısa video uygulaması Vine’da kaydetmesiyle başladı. O zamandan beri, birden çok hit single ve üç tam uzunlukta albüm yayımlamaya devam etti ve üç “Grammy Ödülü”ne aday gösterildi. Ayrıca Saturday Night Live’da iki kez müzikal konuğu oldu ve TIME Magazine’in 2018 listesinde dünyanın en etkili 100 kişisinden biri seçildi.

In Wonder

“In Wonder” konusu

Deneyimli müzik video yönetmeni Grant Singer’ın yönettiği uzun metrajlı belgesel, Shawn Mendes’in son birkaç yılda çekilen hayatına ve yolculuğuna samimi bir bakış oluşturacak. Mendes’i; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’ya götüren kendi adını taşıyan 2019 dünya turundan görüntüler de sunacak.

Proje şu şekilde tanımlanıyor: “Mendes’in hayatının bir portresi, yükselişinin ve yolculuğunun son birkaç yılını anlatan bir portre.”

“In Wonder”, Mendes’in son albümü “Wonder” 4 Aralık’ta yayımlanmadan sadece günler önce, 23 Kasım’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Belgesel filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
9 Kere Leyla

9 Kere Leyla filmi ne zaman?

Sonraki
Mücadele Çıkmazı

Mücadele Çıkmazı filminden ilk görüntüler geldi