9 Kere Leyla filmi ne zaman?

9 Kere Leyla

Geçtiğimiz haziran ayında Netflix’te yayımlanan ”Yarına Tek Bilet”, ilk Netflix Türkiye orijinal filmi olmuştu. Olumlu geri dönüşlerin alınmasının ardından Netflix, yeni Türk filmleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Platformun bir sonraki filmi Ezel Akay imzalı “9 Kere Leyla” olacak.

“9 Kere Leyla” 4 Aralık’ta Netflix’te

Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un bulunduğu film, aslında geçtiğimiz mart ayında vizyona girecekti. Ancak film, Koronavirüs sebebiyle beyaz perdede gösterime giremedi. Daha sonra da filmin hakları Netflix tarafından satın alındı. Netflix’in 2. orijinal filmi olarak yayımlanacak “9 Kere Leyla”, 4 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak.

9 Kere Leyla

“9 Kere Leyla” filminin konusu

Bir evlilik, iki aşk, üç bela, Dokuz Kere Leyla… Adem (Haluk Bilginer), güzeller güzeli metresi Nergis (Elçin Sangu) için Leyla (Demet Akbağ) ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır.

Diğer yandan bu duruma bir çözüm bulamazsa yasak aşkı Nergis, çok yakında parmaklarının arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiğinin arasında kendisine ait bir antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

 

Total
0
Shares
Önceki
fatma
mm

Fatma dizisinden ilk görseller geldi

Sonraki
shawn mendes in wonder seyrederiz 1
mm

Shawn Mendes belgeseli “In Wonder”dan ilk fragman