Shawn Mendes belgeseli “In Wonder” duyuruldu

mm
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes, 4 Aralık’ta çıkacak merakla beklenen yeni albümünden önce yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkacak. Dünyaca ünlü şarkıcı hakkında bir belgesel çıkıyor. Belgesel film, Mendes’in 4 Aralık’ta çıkacak dördüncü stüdyo albümü olan “Wonder”dan birkaç gün önce Netflix’te yayımlanacak. Netflix; haberi ve belgeselin ilk afişini, resmi Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile takipçilerine duyurdu.

1 saat 23 dakika uzunluğunda olacak belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “The Black Godfather”, “Gaga: Five Foot Two”, “Quincy” ve son olarak “Quincy” de dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Mendes’in kariyeri, ilk müzik videolarını 2013’te artık kullanılmayan kısa video uygulaması Vine’da kaydetmesiyle başladı. O zamandan beri, birden çok hit single ve üç tam uzunlukta albüm yayımlamaya devam etti ve üç “Grammy Ödülü”ne aday gösterildi. Ayrıca Saturday Night Live’da iki kez müzikal konuğu oldu ve TIME Magazine’in 2018 listesinde dünyanın en etkili 100 kişisinden biri seçildi.

In Wonder

“In Wonder” konusu

Deneyimli müzik video yönetmeni Grant Singer’ın yönettiği uzun metrajlı belgesel, Shawn Mendes’in son birkaç yılda çekilen hayatına ve yolculuğuna samimi bir bakış oluşturacak. Mendes’i; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’ya götüren kendi adını taşıyan 2019 dünya turundan görüntüler de sunacak.

Proje şu şekilde tanımlanıyor: “Mendes’in hayatının bir portresi, yükselişinin ve yolculuğunun son birkaç yılını anlatan bir portre.”

“In Wonder”, Mendes’in son albümü “Wonder” 4 Aralık’ta yayımlanmadan sadece günler önce, 23 Kasım’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
kiddetective tfs

The Kid Detective fragmanı yayımlandı

Sonraki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm fragmanı