The Kid Detective fragmanı yayımlandı

kiddetective tfs

Başrolünde Adam Brody’nin bulunduğu dedektiflik filmi “The Kid Detective”in fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Evan Moffat’ın üstlendiği filmin başrolünde; The O.C., Ready or Not, Gilmore Girls gibi yapımlarla tanınan Adam Brody bulunuyor. Brody’e filmde Sophie Nélisse, Sarah Sutherland, Wendy Crewson ve Jonathan Whittaker eşlik ediyor.

The Kid Detective

The Kid Detective filminin konusu

The Kid Detective, çocukluğundan beri dedektiflik yapan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir zamanlar çocuk dedektif olan 31 yaşındaki Abe Applebaum (Adam Brody), zamanını önemsiz gizemleri çözmekle geçirir. Ancak bir gün Caroline adlı saf bir müşterinin (Sophie Nélisse), erkek arkadaşını kimin vahşice öldürdüğünü bulmasını istemesi ile Abe’nin hayatı bambaşka bir hal alır.

Adam Brody, filmdeki karakteri hakkında daha önceleri şu sözleri sarf etmişti:

“Kendini beğenmiş ve biraz da acınası bir dedektif. Henüz keşfedilmemiş bir travması var. Dedektif hikayelerinde belli başlı kalıplar vardır. Dedektif burada, ayyaş bir dedektif, şansı hiç yaver gitmeyen bir dedektif. Ama aynı zamanda orada bir Abe var.”

Daha önce Toronto Film Festivali’nde ilk gösterimini yapan filmin, 16 Ekimde yurt dışında vizyona girmesi bekleniyor.

Aldığı yeni bir vakayla mücadeleye girişen ve motivasyonunu kaybetmiş bir dedektife ilk bakış sunan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Arıza
mm

Arıza 6. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Shawn Mendes: In Wonder
mm

Shawn Mendes belgeseli “In Wonder” duyuruldu