shadow and bone

Shadow and Bone yeni fragmanı yayımlandı

2019 yılında ilk kez duyurulan Shadow and Bone dizisinin çekimleri, 2020 yılının başlarında tamamlanmıştı. Dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve dizinin yeni fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix üzerinden izleyiciye sunuldu. Dizi, 23 Nisan 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yaklaşık bir buçuk sene önce dizinin çekimlerinin başlaması ile Jessie Mei Li, Ben Barnes, Amita Suman, Freddy Carter, Archie Renaux ve Kit Young’ın dizinin başrollerinde olacağını; Sujaya Dasgupta, Danielle Galligan, Daisy Head ve Simon Sears’ın da kadroda bulunduğunu öğrenmiştik.

shadow and bone

Shadow and Bone konusu

Doğal olmayan yaratıkların; insan eti üzerinde ziyafet çektiği, devasa kalıcı bir karanlık bariyer ile ikiye bölünmüş bir dünyada, Alina Starkov adlı genç bir askerin sonunda ülkesini birleştirebilecek bir güce sahip olduğu ortaya çıkar. Alina gücünü kontrol etmeye çalışırken tehlikeli kuvvetler ona karşı bir komplo kurar. Haydutlar, hırsızlar, suikastçılar ve azizler şu anda savaştayken ve hayatta kalmak için sihirden daha fazlasını gerekecektir.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.