hiç

Hiç dizisinin 7. bölüm fragmanı yayımlandı

BluTV’nin yeni orijinal yapımlarından biri olan Hiç dizisinin 7. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda BluTV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu. BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 2020 yılında 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıktığını duyurmuştu. 2021 yılında ise bu saatin 10.000’den 15.000’e çıkacağını da açıklamıştı. Birçok yeni dizi, film ve program duyuran platformun içeriklerinden bir de Hiç dizisiydi.

Sıfır Bir‘in yapımcıları tarafından hazırlanacak olan dizi, BluTV’nin gençlik dizilerine kendi tarzını yansıttığı bir yapım olacak. Aynı zamanda dizide; Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi sosyal medya fenomenleri yer alıyor.

hiç

Hiç konusu

Hiç dizisi, üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup gencin hikayesini anlatıyor. Kibir, açgözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği dizide, arklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.