Sex And The City’nin Yeni Sezonundan İlk Görsel Yayımlandı

Sex And The Citynin Yeni Sezonundan Ilk Gorsell

2000’li yılların ikonik dizisi Sex and The City, “And Just Like That” isimli yeni sezonuyla tekrar yayımlanıyor. Sonbaharda ilk prömiyerini yapması beklenen dizinin ilk prodüksiyon fotoğrafı, HBO Max tarafından yayınlandı. 10 bölümden oluşacak yeni sezon “Çığır açan HBO serisinin yeni sezonu!” olarak adlandırıldı.

Sex And The Citynin Yeni Sezonundan Ilk Gorsel
HBO Max tarafından yayınlanan ilk prodüksiyon fotoğrafı

30’lu yaşlarını izlediğimiz Carrie, Miranda ve Charlotte karakterlerini bu defa 50’li yaşlarda izleyeceğimiz dizide, ikonik karakter Samantha yer almıyor. Orijinal seride Samantha karakterini canlandıran Kim Catrall‘ın kendi isteğiyle projede yer almadığı söyleniyor.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristın Davis ile beraber yeni sezonda Sara Ramirez, Chris Noth, Mario Cantone, David Aigenberg, Willie Garson ve Evan Handler de yer alıyor.

Her ne kadar ekip Manhattan sokaklarına geri dönüp, fotoğraflar yayımlansa da kesinleşmiş bir prömiyer tarihi ise henüz duyurulmadı.

Sex And The City Konusu

Sex and the city

Kariyer sahibi, 30’lu yaşlarında dört New York’lu arkadaşın hikayesini anlatan Sex And The City, 1998-2004 yılları arasında yayınlandı. Ana karakter gazeteci Carrie Bradshaw, çalıştığı gazetede kadın erkek ilişkilerini ele almaktadır. Yazdıklarını yaşadığı ilişkilere ve arkadaşlarının tecrübelerine dayandıran Carrie ile birlikte bu ilişki ağına biz de dahil oluyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
the suicide squad

Yeni ”The Suicide Squad 2” filminin posteri ve erken ön izleme tarihi açıklandı